חיפוש

גישור עסקי

מאמרים נוספים
יצירת קשר
גישור עסקי

גישור עסקי הוא הליך יעיל, חכם ומהיר להשגת פתרון לסכסוך עסקי, תוך ניהול משא ומתן בסיוע צד שלישי. שיח ופשרה באמצעות מומחים, מאפשרים, טיפול אפקטיבי בזמן קצר ובעלויות נמוכות, תוך הימנעות מהליכים משפטיים מיותרים, יקרים וארוכים.


לא אחת פונים אלינו אנשי עסקים וחברות על מנת שנטפל ונסייע בפתרון המשבר שהתפתח בין הצדדים בדרך של גישור עסקי ממוקד.

לסכסוכים עסקיים כמו גם סכסוכים עסקיים משפחתיים יש משמעויות ברורות ביותר של:

  1. הפסד זמן – ניהול הליך משפטי אורך זמן רב ורצוף בישיבות עם עו"ד, דיונים תצהירים וכו'
  2. הוצאות כספיות ניכרות הכרוכות בניהול ההליך.
  3. נזקים כספיים לצדדים עקב המחלוקות.
  4. בהיעדר סודיות – הסכסוך גלוי וידוע לכל הדורש. מניסיוננו, רצוי שלא כל הדברים הנאמרים יהיו גלויים.

אנשי עסקים רבים המעורבים בסכסוכים עסקיים ו/או סכסוכים עסקיים משפחתיים, מעדיפים מה שנקרא, "לכבס את הכביסה בבית". ההפסד הכספי של התנהלות ביבת משפט אשר לרוב מדובר בהתנהלות מאוד אמוציונלית יכול לגרום נזקים כלכליים מאוד גבוהים.

היום, מעל לכל ספק, ידוע כי להליך גישור עסקי קיימת אטרקטיביות משמעותית, את זאת הפנימו בשנים האחרונות אנשי עסקים ובעלי חברות, כולל עסקים משפחתיים וחברות משפחתיות.

האטרקטיביות לא נובעת רק מחיסכון בזמן ובכסף, אלא גם  מרצון הצדדים במזעור נזקים, הן לצורך המשכיות בפעילות העסקית, או לחילופין, לצורך היפרדות מכובדת. בנוסף, קיים גם היבט הנוחות בכל הקשור בניהול הליך גמיש בו הצדדים יוכלו להעלות את טענותיהם באווירה נינוחה ובהגעה לפתרונות אשר מטבע הדברים קשה להגיע אליהם במסגרת ניהול הליך משפטי. וחשוב מכל, שמירה על סודיות לאורך כל ניהול הליך הגישור. מדובר בגישור עסקים פעילים והיעילות בניהול ההליך חשובה מאוד.

אנשי עסקים רבים מבינים שהתמשכות הליך משפטי בסופו של יום מוביל להפסד כספי ניכר ובדיוק משום כך, ניכרת עליה משמעותית בפניה לגישורים עסקיים ובקשות לייצוג ועזרה בפתרון סכסוכים עסקיים וסכסוכים בעסקים משפחתיים.

הניסיון מוכיח כי אנשי עסקים וחברות אשר פנו לגישור עסקי, חסכו זמן, ממון,  ובמקרים רבים הגיעו לתוצאה רצויה בזמן קצר יחסית.

לעומדים בראש המשרד בוים תומא: ניסיון רב בניהול גישורים עסקיים וגישור עסקים משפחתיים בנוסף לפתרון סכסוכים מורכבים. 

בעסקים, חברות ובעסקים  משפחתיים קורה לא אחת כי כתוצאה מתאונת עבודה שלאחד מאנשי המפתח ו/או המשפחה יש צורך להיערך בעסק ו/או בחברה בצורה שונה. עו"ד אורי בוים הוא עורך דין תאונות עבודה אשר יכול לסייע רבות בעניין זה.

אנשי עסקים רבים מעדיפים לנהל את המחלוקות שלהם בהליך של גישור תוך שליטה על התהליך המשפטי ובעיקר בסודיות הממזערת נזקים כלכליים. מתי כדאי לפנות לגישור עסקי ואיך זה עובד בפועל?

מוזמנים לקרוא ראיונות שלנו במדיה ולהתקשר ישירות לעו"ד לקבלת הכוונה וסיוע ללא עלות.

גישור עסקי
גישור
אורי בוים

גישור עסקי

גישור עסקי הוא הליך יעיל, חכם ומהיר להשגת פתרון לסכסוך עסקי, תוך ניהול משא ומתן בסיוע צד שלישי. שיח ופשרה באמצעות מומחים, מאפשרים, טיפול אפקטיבי

קרא עוד »
דילוג לתוכן