גישור עסקי

מאמרים נוספים
יצירת קשר
עורך דין תאונות עבודה מומלץ

הליך יעיל, חכם ומהיר להשגת פתרון לסכסוך עסקי, תוך ניהול משא ומתן בסיוע צד שלישי. שיח ופשרה באמצעות מומחים, מאפשרים, טיפול אפקטיבי בזמן קצר ובעלויות נמוכות, תוך הימנעות מהליכים משפטיים מיותרים, יקרים וארוכים.


לא אחת פונים אלינו אנשי עסקים וחברות על מנת שנטפל ונסייע בפתרון המשבר שהתפתח בין הצדדים בדרך של גישור עסקי.

לסכסוכים עסקיים כמו גם סכסוכים לא עסקיים המגיעים לבית המשפט יש משמעויות ברורות ביותר של:

  1. הפסד זמן – ניהול הליך משפטי אורך זמן רב ורצוף בישיבות עם עו"ד, דיונים תצהירים וכו'
  2. הוצאות כספיות ניכרות הכרוכות בניהול ההליך.
  3. נזקים כספיים לצדדים עקב המחלוקות.
  4. בהיעדר סודיות – הסכסוך גלוי וידוע לכל הדורש. מניסיוננו, רצוי שלא כל הדברים הנאמרים יהיו גלויים.

היום, מעל לכל ספק, ידוע כי להליך גישור עסקי קיימת אטרקטיביות משמעותית, את זאת הפנימו בשנים האחרונות אנשי עסקים ובעלי חברות.

האטרקטיביות לא נובעת רק מחיסכון בזמן ובכסף, אלא גם  מרצון הצדדים במזעור נזקים, הן לצורך המשכיות בפעילות העסקית, או לחילופין, לצורך היפרדות מכובדת. בנוסף, קיים גם היבט הנוחות בכל הקשור בניהול הליך גמיש בו הצדדים יוכלו להעלות את טענותיהם באווירה נינוחה ובהגעה לפתרונות אשר מטבע הדברים קשה להגיע אליהם במסגרת ניהול הליך משפטי. וחשוב מכל, שמירה על סודיות לאורך כל ניהול הליך הגישור.

אנשי עסקים רבים מבינים שהתמשכות הליך משפטי בסופו של יום מוביל להפסד כספי ניכר ובדיוק משום כך, ניכרת עליה משמעותית בפניה לגישורים עסקיים ובקשות לייצוג ועזרה בפתרון סכסוכים עסקיים.

הניסיון מוכיח כי אנשי עסקים וחברות אשר פנו לגישור עסקי, חסכו זמן, ממון,  ובמקרים רבים הגיעו לתוצאה רצויה בזמן קצר יחסית.

לעומדים בראש המשרד בוים תומא: ניסיון רב בניהול גישורים עסקיים ופתרון סכסוכים מורכבים. 

הנכם מוזמנים להתקשר ישירות לעו"ד בוים עורך דין תאונות עבודה.

אנשי עסקים רבים מעדיפים לנהל את המחלוקות שלהם בהליך של גישור תוך שליטה על התהליך המשפטי ובעיקר בסודיות הממזערת נזקים כלכליים. מתי כדאי לפנות לגישור עסקי ואיך זה עובד בפועל?

עורך דין תאונות עבודה מומלץ
גישור
admin

גישור עסקי

הליך יעיל, חכם ומהיר להשגת פתרון לסכסוך עסקי, תוך ניהול משא ומתן בסיוע צד שלישי. שיח ופשרה באמצעות מומחים, מאפשרים, טיפול אפקטיבי בזמן קצר ובעלויות

קרא עוד »
דילוג לתוכן