חיפוש

אודות

מאמרים נוספים
יצירת קשר

משרד עורך הדין אורי בוים

החזון העסקי – ערכי של המשרד, ממקם את הלקוח במרכז, תוך מתן יחס אישי וזמינות גבוהה, במהלך ייצוג משפטי מקצועי, מקיף ונטול פשרות.

פעילותו של משרד עורך הדין אורי בוים מתרכזת בתחומי משפט ממוקדים – בהם קיים יתרון משמעותי, מתוך התמחות וניסיון מקצועי  של העומדים בראש המשרד.

במשך מספר שנים בהם שימש עו ד אורי בוים במספר תפקידי פיקוח וניהול בחברות ביטוח מובילות וכמנכ ל משותף  של סוכנות ביטוח (תאגיד ביטוח),  עו ד אורי בוים נתקל לא אחת באנשים אשר ניסו להבין את אותה שפה עלומה הנהוגה בפוליסות הביטוח ובקרנות הפנסיה, שלא לדבר על קבלת כספם ועמידה על זכויותיהם מול אותם תאגידי ענק של חברות הביטוח וקרנות הפנסיה.

עו ד אורי בוים, הינו בעל תעודת יועץ פנסיוני  בלתי תלוי מטעם המפקח על הביטוח.

עו ד אורי בוים, הינו בוגר קורס גישור של לשכת עורכי הדין בישראל.

במסגרת עבודתו המשפטית, נחשף עו ד בוים למקרים בהם אזרחים ניסו להתמודד מול הרשויות (ביטוח לאומי, קצין התגמולים, עיריות מועצות וכו') אך במקרים רבים, לא צלחה דרכם מול אותם ענקים.

במהלך פעילותו למען הקהילה במסגרת ש.י.ל (שירות ייעוץ לאזרח) קידמו את פני עו ד בוים פעמים רבות עובדים אשר זכויותיהם במקום העבודה נרמסו ולא יכלו לבדם לקבל את המגיע להם.

גם מקומם של מעבידים לא נפקד וקרו מקרים לא מעטים, בהם עובדים לא נהגו ביושר ובתום לב במקום עבודתם.

המשרד הוקם מתוך אידיאולוגיה של עזרה לאותם אזרחים לעמוד על זכויותיהם כאשר מטרת העל הינה התמקדות במספר תחומים משפטיים תוך כדי סיוע וליווי אישי.

להערכת סיכוי ושווי תביעתך ללא התחייבות נא מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך
יצירת קשר
כל האמור באתר זה אינו מהווה יעוץ משפטי ו/או תחליף לכל יעוץ משפטי מכל סוג שהוא
דילוג לתוכן