אודות

מאמרים נוספים

יצירת קשר

משרד עורך הדין אורי בוים

החזון העסקי – ערכי של המשרד, ממקם את הלקוח במרכז, תוך מתן יחס אישי וזמינות גבוהה, במהלך ייצוג משפטי מקצועי, מקיף ונטול פשרות.

פעילותו של משרד עורך הדין אורי בוים מתרכזת בתחומי משפט ממוקדים – בהם קיים יתרון משמעותי, מתוך התמחות וניסיון מקצועי  של העומדים בראש המשרד.

במשך מספר שנים בהם שימש עו ד אורי בוים במספר תפקידי פיקוח וניהול בחברות ביטוח מובילות וכמנכ ל משותף  של סוכנות ביטוח (תאגיד ביטוח),  עו ד אורי בוים נתקל לא אחת באנשים אשר ניסו להבין את אותה שפה עלומה הנהוגה בפוליסות הביטוח ובקרנות הפנסיה, שלא לדבר על קבלת כספם ועמידה על זכויותיהם מול אותם תאגידי ענק של חברות הביטוח וקרנות הפנסיה.

עו ד אורי בוים, הינו בעל תעודת יועץ פנסיוני  בלתי תלוי מטעם המפקח על הביטוח.

עו ד אורי בוים, הינו בוגר קורס גישור של לשכת עורכי הדין בישראל.

במסגרת עבודתו המשפטית, נחשף עו ד בוים למקרים בהם אזרחים ניסו להתמודד מול הרשויות (ביטוח לאומי, קצין התגמולים, עיריות מועצות וכו') אך במקרים רבים, לא צלחה דרכם מול אותם ענקים.

במהלך פעילותו למען הקהילה במסגרת ש.י.ל (שירות ייעוץ לאזרח) קידמו את פני עו ד בוים פעמים רבות עובדים אשר זכויותיהם במקום העבודה נרמסו ולא יכלו לבדם לקבל את המגיע להם.

גם מקומם של מעבידים לא נפקד וקרו מקרים לא מעטים, בהם עובדים לא נהגו ביושר ובתום לב במקום עבודתם.

המשרד הוקם מתוך אידיאולוגיה של עזרה לאותם אזרחים לעמוד על זכויותיהם כאשר מטרת העל הינה התמקדות במספר תחומים משפטיים תוך כדי סיוע וליווי אישי.

עורך דין לתאונות דרכים במרכז

תאונות עבודה ביטוח לאומי

על פי הגדרת הביטוח הלאומי, תאונה תיחשב כתאונת עבודה במקרים הבאים: בדרך לעבודה או מן העבודה או ממקום שהמבוטח לן בו. בשעת העבודה או בעת

קרא עוד »

מה היא תאונת עבודה?

במהלך חיי היום יום עלולות לקרות תאונות מסוגים שונים החל מהחלקה באמבטיה וכלה בתאונת דרכים. כאשר נגרם לנפגע מהתאונה נזק יש חשיבות רבה לסיווגה –

קרא עוד »

עורך דין לתביעות ביטוח בריאות

עורך דין לתביעות ביטוח בריאות פוליסות ביטוח הבריאות בישראל נחלקות למספר תחומים עיקריים. לדוגמא: פוליסות ניתוחים, פוליסות השתלות, טיפולים רפואיים (אמבולטורי), בדיקות ואבחון רפואי, מחלות

קרא עוד »

תביעות ביטוח חיים

רבים מאיתנו נתקלו לא פעם במקרה בו מגיע לנו פיצוי כספי מחברות ביטוח ומנגד, חברות הביטוח מערימות קשיים להעביר לנו את הכסף. ונחשו מה ?

קרא עוד »

תביעות אובדן כושר עבודה

תביעות אובדן כושר עבודה בפרסומי חברות הביטוח ניתן להבחין בדגש שניתן לחשיבות ביטוח אובדן כושר עבודה, כאשר האלמנט המוביל הוא אלמנט ההפחדה. מה יקרה אם

קרא עוד »

הייתם מבוטחים ב"הסנה" – תבדקו את הפוליסה

קריסת חברת הביטוח "הסנה" לפני כ־25 שנה הביאה לכך שמבוטחיה נאלצו לעבור לחברות אחרות, דבר שגרם לחלקם לבעיות שנמשכות עד היום. פסק דין שניתן באחרונה בבית משפט השלום בתל־אביב על ידי השופט גיא הימן נגד חברת הביטוח מנורה מבטחים חושף מקרה שכזה, שעלול להיות מנת חלקם של מבוטחים נוספים שרכשו ביטוח מנהלים בחברת "הסנה" ולאחר מכן הועברו לחברות אחרות.

קרא עוד »

תביעה נגד חברות ביטוח

 ונשמרתם מאוד לנפשותיכם… )דברים ד', ט ו( החוק הרלוונטי הינו חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים התשל ה-1975. חוק זה נועד להבטיח פיצוי לכל מי שנפגע

קרא עוד »

עורך דין לביטוח לאומי

עורך דין לביטוח לאומי במרכז

המוסד לביטוח לאומי הינו גוף סטטוטורי אשר הוקם על ידי המדינה.
המטרה שלשמה הוקם הביטוח הלאומי הינה תמיכה באזרחי המדינה בדרך של העברת כספים.
זהו גוף אשר מטרתו הינה סוציאלית.

קרא עוד »

אי ספיקת כליות- ביטוח לאומי, זכויות

תוחלת החיים עולה, ועקב כך, גדל אחוז האוכלוסיה הסובל ממחלות כרוניות ובהן אי ספיקת כליות.
אנשים הסובלים מאי ספיקת כליות, מתמודדים עם בעיות רבות ואתגרים לא פשוטים שלא היו קיימים בעבר. רבים מהם אינם מודעים ואינם יודעים בבירור מה הם זכויותיהם ולאילו הטבות הם זכאים.

קרא עוד »

להערכת סיכוי ושווי תביעתך ללא התחייבות נא מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך

יצירת קשר

כל האמור באתר זה אינו מהווה יעוץ משפטי ו/או תחליף לכל יעוץ משפטי מכל סוג שהוא

דילוג לתוכן