רחוב בן גוריון 32 בית א.פ.ק

רמת גן

טל'
3731556 – 03

פקס 3731557 – 03

מה קורה כאשר לא נוכל לטפל בעסק שלנו?

שנים רבות אנחנו בונים את העסק שלנו. רצים מפגישה לפגישה רצים ומנסים לצרף לקוח ללקוח וזאת על מנת שהעסק יגדל ויתפתח (ובענף הביטוח דו”ח נפרעים).

 

יש האומרים שמדובר בהון אנושי. אין ספק שהנכס העיקרי שלנו הם הלקוחות שלנו, אשר הצטרפו אלינו כתוצאה מהשירות היחס והמקצוענות שלנו.

 

לא אחת, אני נתקל במצב בו נבצר מבעל העסק להמשיך לטפל ולהשביח את העסק וזאת כתוצאה מאיבוד הכושר המנטאלי או הרפואי. עניין זה לצערי צבר תאוצה במשבר הקורונה אשר מחריף מיום ליום.

 

הכלי אשר יכול לטפל במצב של נבצרות מבעל העסק להמשיך ולטפל בענייניו ו/או בעסק שלו הוא ייפויי כוח מתמשך. זה הוא מסמך משפטי אשר מאפשר לכל בגיר לקבוע מי יטפל בענייניו בעתיד אם וכאשר לא יוכל לטפל בהם בעצמו.

 

ישנה אפשרות, לקבוע מיופה כוח אשר יהיה מוסמך לפעול בשם אותו אדם ואף להמשיך לנהל את עסקו בהתאם להנחיות באשר לעתידו של העסק.

 

במסגרת ייפויי כוח מתמשך יהיה אפשר להגדיר מי איש המקצוע אשר ימשיך לטפל ולנהל את העסק.

 

מנתונים של אגף האפוטרופסות הכללי במשרד המשפטים עולה, כי ישנה מודעות הולכת וגדולה של בעלי עסקים להמשיך ולדאוג לתפעול העסק לתכנון עתידי במקרה של נבצרות.

 

חשוב להבין, כי ייפויי כוח מתמשך נועד לטפל במצב בו אדם לא יוכל לקבל החלטות. אם לא נערכים מבעוד מועד, יש צורך לפנות לבית משפט ולבקש מינוי אפוטרופוס מה שמצריך, בירוקרטיה רבה ואיבוד זמן יקר. ייפויי כוח מתמשך פותר את הקשיים בהמשך ההתנהלות של הממנה וענייניו העסקיים.

 

חשוב לדעת שישנם מקרים של אנשים צעירים שכתוצאה מתאונה ו/או ממחלה נבצר מהם להמשיך לדאוג לענייניהם. ייפויי כוח מתמשך מהווה פתרון מושלם למצבים אלו.

 

לכן,

“סוף מעשה במחשבה תחילה” .

Call Now Buttonהתקשר עכשיו Paste your AdWords Remarketing code here
שינוי גודל פונט